Tunceli Cemevi ile Mameki Köprüsü aydınlatıldı.
Giriş: 19.3.2018 19:29:11 - Güncelleme: 19.3.2018 20:29:46

Tunceli Cemevi ile Mameki Köprüsü aydınlatıldı.

 

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Sonel'in girişimleriyle hayata geçirilen projeler kapsamında, Tunceli Cemevi ile Mameki Köprüsü aydınlatıldı.

 

Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel'in girişimleriyle hayata geçirilen projelerle şehrin farklı bir soluk kazandığı belirtildi.

 

Yatırımlarla şehrin çehresinin değiştiği anlatılan açıklamada, kentte hayata geçirilen en büyük projelerden ikisinin Tunceli Cemevi ve Mameki Köprüsü'nü aydınlatma projesi olduğu aktarıldı.

 

Bu projelerin Valilik öncülüğünde yürütüldüğü aktarılan açıklamada, projeyle Tunceli Cemevi ile Mamaki Köprüsü'nün aydınlatıldığı belirtildi.

 

 

 

Açıklamada, görüşlerine yer verilen Sonel, şunları ifade etti:

 

Cemevi, kentteki halkımız için inanışın ve ibadetin kalbi, huzurun, ibadetin ve kulluğun gönüllerde toplandığı, kalplerde biriktiği ve oradan da arşa yükselerek Yaradan ile bütünleştiği yerdir. Cemevi ve Mameki Köprüsü aydınlatılarak ibadet ve ihtişam birleştirilip halkımızın hizmetine ve beğenisine sunulmuştur.

 

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu ve Türkiye'nin bir çok bölgesinden paylaşımadestek yağdı.

 

 

 

 

Bu proje ile Munzur'u gelin gibi süsleme çalışmaları ve hedefi, desteklenip güçlendirilmiştir. Bu güzel şehrimiz için bir hayal daha gerçek oldu. Tunceli'mize hayırlı olsun.

 


 

Kayyum ataması yapılan tüm il ve ilçeler büyük gelişim ve değişim göstermeye devam ediyor. Kamu yönetimi (LİYAKAT) bilgisi ve uygulamasının şehirlerimizi nasıl geliştirdiğinin örneğidir.

 

Maalesef Partili belediye başkanları bu başarıyı gösteremedi.

 

Bizlerde Haber Galata Ekibi olarak Tunceli Valisi Tuncay Sonel Beyi başarılı çalışmalarından dolayı kutluyoruz.

 

 

HABER GALATA

 

 

 

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?