Trabzon Maçka'dan acı haber 2 Şehidimiz var
Giriş: 12.8.2017 00:00:00 - Güncelleme:

Trabzon Maçka'dan acı haber 2 Şehidimiz var

Trabzon 61 Saat.Com sitesinde sondakika olarak yayımlanan habere göre, Trabzon'un Maçka İlçesi, Köprüyanı Mahallesi civarında güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği arama tarama faaliyetleri sırasında, teröristlerle sıcak temas sağlandı.

 

Çatışmada yaralı askerlerin olduğu iddaa edildi. Çatışma anı görüntüleri 61Saat.com tarafından kaydedildi.

 

 

19:20

Trabzon'un Maçka İlçesi, Köprüyanı Mahallesi civarında güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği arama tarama faaliyetleri sırasında, terörlstilerle sıcak temas sağlandığı belirtildi.

 

 

Jadarma ekipleri ile PKK'lı hainler arasında bu sırada çatışma çıktığı belirtilirken bölgeye çok sayıda zırhlı araç ve ambulans sevk edildiği bildirildi.   3 UZMAN ÇAVUŞ YARALI Çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre, 2 uzman çavuş, bir de sivil vatandaşın yaralandığı bildirildi.

 

 

3 yaralımızdan, 2'sinin ağır yaralandığı bildirilirken yaralılara olay yerinde k ilk müdahalenin ardından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi.

 

Bölgede çatışmanın devam ettiği bildirilirken Trabzon Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Ekipleri ile Trabzon'dan komandoların da bölgeye gönderildiği kaydediliyor. 

 

Güvenlik güçleri tarafından PKK'lı hainleri yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı. Bölgeden gelen son haberlerde ise yaralı askerlerin olduğu iddaa edildi. 

 

 

19:38

Trabzon'dan üzücü haberi Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu Twiiter hesabından duyurdu....

 

 

 

19:43 Trabzon Vali'liğinde Açıklama: 

 

 

 

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?