Sertab Erener CHP'li Belediye Başkanını sahneden böyle kovdu!
Giriş: 29.9.2017 23:24:52 - Güncelleme:

Sertab Erener CHP'li Belediye Başkanını sahneden böyle kovdu!

 

 

BAŞKAN KARA  PROTOLÜ BIRAK HALKIN İÇİNE KARIŞ MÜZİK PROTOKOLDEN DİNLENMİYOR....

 

 

 

 

Çatalca Erguvan Festivali’nde dün gece sahne alan sanatçı Sertab Erener, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen seyircilerini sahneye davet etti. Duruma tepki gösteren Belediye Başkanı Cem Kara'yı ise sahneden kovdu.

 

Çatalca Belediyesi tarafından bu yıl 18.'si düzenlenen festivalde sahne alan Sertab Erener, büyük sevgi gösterisi ile karşılandı. Sahne önünde protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle seyircilerin uzakta kalmasına tepki gösteren Erener, hayranlarını protokol alanına davet etti.

 

Çatalca Belediyesi yetkilileri ise güvenlik gerekçesiyle seyircilerin protokol için ayrılan bölüme girmesine izin vermedi. Bunun üzerine Sertab Erener sahneyi terk ederken, seyirciler de belediye yetkililerinin bu tutumunu yuhalayarak tepki gösterdi. Sahnede konuşan biri Sertab Erener'in arabasına binerek gittiğini söyledi, ancak Sertab Erener hayranlarını bırakıp gitmemişti...

 

BELEDİYE BAŞKANI: SABAHA KADAR SERTAB DİYE BAĞIRSANIZ DA BU İLÇENİN ŞEHR-İ EMİRİ BENİM

 

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara sahneye gelerek izleyicilere 'Sabaha kadar da Sertab diye bağırsanız, bu ilçenin şehri emiri benim, bu organizasyonu size sağlayan benim. Yuhlamayla bu sorunları çözemezsiniz. "

 

Bir süre sonra tekrar sahneye çıkan Sertab Erener, hayranlarını bu kez sahneye davet etti. Cem Kara'ya "25 yıldır bu işi yapıyorum, Lütfen çekilir misiniz sahnemden. Başlayalım" dedi. Erener, sevilen şarkılarını sahnede hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

 

İŞTE SKANDAL  HABERİN VİDEOSU: 

 

 

Sertab Erener programına devam ederek hayranlarına muhteşem bir konser verdi. Konserden bazı görüntüler.... Sertab Erener hayranlarını, hayranları Sertab Erener'i yalnız bırakmadı..

 

 

 

HABER GALATA

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?