PÖH, JÖH ve Güvenlik Korucuları dualarla Afrin'e uğurlandı
Giriş: 21.2.2018 20:24:02 - Güncelleme:

PÖH, JÖH ve Güvenlik Korucuları dualarla Afrin'e uğurlandı

Diyarbakır ve Mardin'den Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere giden Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve güvenlik korucularına Şanlıurfa'da yemek ve tatlı ikramı yapıldı.

 

 

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), terör örgütleri YPG/PKK-DEAŞ'a yönelik yürütülen operasyon kapsamında Diyarbakır ve Mardin'den Afrin'e sevk edilen askeri birlikler, Şanlıurfa'da bir tesiste mola verdi. Askerleri, 20. Zırhlı Tugay Komutanı İsmail Hakkı Köseali, İl Jandarma Komutanı Nuri Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu çiçeklerle karşıladı.

 

 

Askerlere yemek ve tatlı ikramı yapıldı, çeşitli hediyeler verildi. Birbirleriyle sohbet eden askerler, hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Jandarma birlikleri, Türk bayrakları ve tezahüratlar eşliğinde polis eskortuyla Afrin'e doğru hareket etti.

 

Özel harekat polisleri Afrin'e dualarla uğurlandı


Antalya Emniyet Müdürlüğü Özel Hareket Şubesinde görevli 23 kişilik tim, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) terör örgütleri YPG/PKK-DEAŞ'a yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere Afrin'e dualarla uğurlandı. 

 

 

Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen uğurlama töreninde kurban kesildi, dualar edildi.

 

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, törende yaptığı konuşmada, timin Mehmetçik'e destek olacağını söyledi. 

 

Hainlere gerekli karşılığın verileceğini aktaran Karaloğlu, "Millet olarak her birimizin yüreği 32 gündür Afrin'de atıyor. Bu kahramanlarımız gidecekler, orada Mehmetçiğimize destek olacaklar. Sevgili kahraman arkadaşlarım unutmayın, gittiğiniz yerde al bayrağın gölgesi hep üzerinizde olacak. Bu milletin duası sizinle olacak." diye konuştu.

 

AA

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?