Liderlerden Tek Millet, Tek bayrak, Tek devlet uyarısı
Giriş: 23.8.2017 00:00:00 - Güncelleme:

Liderlerden Tek Millet, Tek bayrak, Tek devlet uyarısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:


Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka hiçbir devletimiz yoktur
 
Erdoğan, "Bizim Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka hiçbir devletimiz yoktur. Kim ne derse desin, hepsi hikaye; tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bitti. İnşallah Türkiye Cumhuriyeti devletimizi çok daha güçlü hale getirmenin gayreti içerisindeyiz ve bunu da başaracağız.

 

 

Başbakan Binali Yıldırım:


Bugünlerde 'yeni bir devlet kuruluyor' lafları yapılıyor. Hadi oradan. Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran irade, 15 Temmuz'da bu devleti yıkmaya çalışanlara gereken dersi verdi.  Türkiye Cumhuriyeti'nin asil vatandaşlarının emrindeyiz. 15 Temmuz'da bunu anlamayanlar iyi bilsin ki: bu ezanlar susmaz, bayrak inmez

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli:


Unutulmasın ki Atatürk; Türkiye’dir, Cumhuriyet’tir, devlettir.
 
Aziz Atatürk Türk milletinin ortak ve kurucu değeridir. Kurtuluşun lideri, kuruluşun mihveridir. İnkarcılar ise hıyanetin hizmetkarlarıdır.
 
Atatürk “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözünün mimarı, “Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur”, seslenişinin mucididir.
Devlet; milletin namusuna emanet edilmiş yaşayan, milli hafızayı taşıyan, milli haysiyeti savunan şuur, gurur ve ruhtur. Hainler anlayamaz.

Devlet; kutlu zaferin meyvesi, müstevlilere karşı mücadelenin müjde ve methiyesidir. Türk devletini yıkacak henüz anasından doğmamıştır.

 

 

Son zamanlarda kamuoyunda tepkilere neden olan bazı açıklamalarına cevaplar  liderlerden geldi.  Birlik beraberlik mesajları arka arkaya geldi. Tek millet, tek bayrak tek devlet açıklamalarında bulunuldu ve ciddi uyarılarda bulunuldu.

Devlet Millet El ele.....

 

Haber Galata

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?