Beyoğlu Kaymakamımız Savaş ÜNLÜ göreve başladı
Giriş: 25.9.2017 02:27:56 - Güncelleme:

Beyoğlu Kaymakamımız Savaş ÜNLÜ göreve başladı

 

19/08/2017 tarihli Müşterek Kararname ile Vali Yardımcısı rütbesi ile Beyoğlu Kaymakamlığına atanan Savaş Ünlü 18 Eylül Pazartesi günü görevine başladı. Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, ilk iş olarak 19 Eylül Pazartesi günü İlçe müdürleriyle bir araya gelerek, tanışma toplantısı yaptı.

 

 

Kuzey Deniz Saha Komutanımız Tüm Amiral Ahmet İskender Yıldırım, 20 Eylül Çarşamba günü Beyoğlu Kaymakamımız Savaş Ünlü’yü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

 

KAYMAKAM SAVAŞ ÜNLÜ’YE ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET   
 
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla Beyoğlu Cemal Artüz Ortaokulu öğrencileri Okul Müdürü Aydın Gülşekerci ve sınıf öğretmenleri eşliğinde Beyoğlu Kaymakamımız Savaş Ünlü’yü makamında ziyaret ederek, çiçek takdim ettiler.

 


 
Öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim döneminin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Kaymakam Savaş Ünlü, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, öğrencilere yeni eğitim döneminde başarılar diledi.
 
Ziyarete, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı da katılarak, öğrencilerin bu anlamlı ziyaretine ortak oldu.

 

 

Ziyarette, öğrencilerle sohbet ederek, bir isteklerinin olup olmadığını soran Kaymakam Savaş Ünlü, ziyaretin ardından öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

19/08/2017 tarihli Müşterek Kararname ile Sinop Vali Yardımcılığı görevinden Beyoğlu Kaymakamlığına atanan Savaş Ünlü, Sinop'ta Güvenlik, sosyal, bilim ve tenoloji bakanlığı, aile ve sosyal polikalar bakanlığından sorumlu vali yardımcılığı görevlerinde bulundu. Beyoğlu'nda artan asayiş, toplumsal olaylar, sosyal, yerel yönetimle ilgili sorunlar ve ilçe kamu kurumlarındaki ciddi sorunlarla mücadele edebilecek kabiliyet ve bilgiye sahip, Kaymakamımız Savaş Ünlü görev yapacağı süre içerisinde Beyoğlu'nu yeniden ayakları üstüne dikeceğine inanıyoruz. Haber Galata ekibi olarak Kaymakamımız Savaş Ünlü'ye hayırlı olsun diyor kendisini her zaman destekleyeceğimizi de bu vesile ile bilmesini isteriz.

 

Beyoğlu'nda yapılması gereken öncelik konu: İSTİKLAL CADDESİ YOL YENİLEME İNŞAATI'dır....

 

HABER GALATA

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?