Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali YILDIZ mazbatasını alarak göreve başladı
Giriş: 11.4.2019 00:11:26 - Güncelleme: 5.5.2019 18:40:42

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali YILDIZ mazbatasını alarak göreve başladı

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali YILDIZ mazbatasını alarak göreve başladı. Başkan Yıldız görevi devralmasıyla Beyoğlu hakına hitaben  bir mesaj yayınladı.

 

Değerli Beyoğlulular,

 

Beyoğlu farklı din ve dillerde insanların bir arada yaşadığı zengin kültürüyle İstanbul'umuzun gözbebeği bir ilçedir. İçinde barındırdığı farklı kültürlerin dünyayla süren sıkı bağı; bugüne kadar Beyoğlu'nda birçok ilkin yaşanmasına sebep olmuştur. Bu ilkler de nice değişimlere öncülük etmiştir.

 

Tarihi ve kültürel zenginliği ile İstanbul'un gözbebeği, dünyaya açılan kapısı olan Beyoğlu için çalışmalara başladığımız ilk günden bu güne kadar önemli hizmetlerin altına imza attık. Çalışma aşkımızı ve şevkimizi hiçbir şeyin kırmasına izin vermedik. Bugüne kadar Beyoğlu'nda gerçekleştirdiğimiz projeler önemli olduğu kadar örnek projelerdir. Biz icraatlarımızla Beyoğlu'na en yakışanını ve en iyisini gerçekleştirmek için gayret sarf ediyoruz.

 

Bu vesileyle; bizlerden desteklerini esirgemeyen, uyum içinde çalışmaktan memnuniyet duyduğum meclis üyelerimize, başkan yardımcılarıma, danışmanlarıma, birim müdürlerime, memurundan işçisine tüm belediye çalışanlarına, bize çalışma gücü veren Beyoğlu halkına ayrı ayrı ve içten teşekkür ediyorum.

 

Geleceği tasarlayarak yolumuza devam ediyoruz. Daha çok işimiz olduğunun farkındayız. Elbirliğiyle, yılmadan, aşkla tüm engelleri aşacağız. Çünkü Beyoğlu tüm güzelliklere layıktır.

 

 

HABER GALATA

 

 

Haber Videosu
Sayfalar
Anketler
Turizm'de sorunlarımız nelerdir?